Pohádkový karneval v MŠ

09.03.2023 08:27

Dne 3.3. 2023 se konal v naší školce karneval! Děti a personál školky se proměnili v pohádkové bytosti, zvířátka a další postavy kouzelného světa dětských pohádek.

Karneval jsme zahájili tradičně promenádou masek, za doprovodu dětských písniček. Děti tancovaly v rytmu hudby, podlézaly, nebo přeskakovaly lano a pohyby napodobovaly různá zvířátka. Ani na našem karnevale nechyběla pohádková stanoviště. Děti prohazovaly míčky klaunem, chytaly vodníkovi rybičky, hledaly červené vršky pro Karkulku a pinzetou nabíraly sladkou odměnu v podobě gumových medvídků.

Personál školky připravil pro děti dramatizaci pohádky:“O Červené Karkulce“.Tímto bych chtěla poděkovat personálu, za jejich čas a ochotu, které věnovali našim nejmenším. Na závěr jsme si zahráli tradiční hry jako je židličkovaná, hra na sochy a dětem jsme rozdali diplomy, za skvělé karnevalové radovánky. Věříme, že tento pátek přinesl dětem mnoho krásných zážitků, na které budou dlouho vzpomínat a budeme se těšit na další akce v naší školce.

 

Za celý kolektiv MŠ Ludmila Kováčiková

mskarlovice.rajce.idnes.cz/Pohadkovy_karneval_MS_3.3.2023/