Okresní florbalová liga - II.stupeň

22.03.2016 11:02

Čtvrté kolo okresní florbalové ligy se konalo v Karlovicích. Rozlosování skupin bylo pro naše kluky poměrně příznivé. První zápas proti Albrechticím se však klukům příliš nevydařil. V první půli se nevyvarovali pár zbytečným ztrátám v rozehrávce. Po jedné takové inkasovali. Poté přišlo na řadu klasické: nedáš - dostaneš, kdy po nastřeleném břevně podruhé inkasovali. Do poločasu se jim ještě povedlo snížit, ale v druhé půli skórovaly už pouze Albrechtice, které nakonec vyhrály 4:1. Druhým soupeřem našich kluků byla Břidličná. Zápas byl vyrovnaný, ovšem pro naše kluky opět s hořkým koncem, prohráli 2:1. Třetí zápas byl z jejich strany asi nejslabší. Prohráli s Bruntálem Jesenickou 3:0. Neproměňování šancí naše žáky odkázalo k souboji o sedmé místo s Andělskou Horou. První poločas byl docela vyrovnaný, góly však dávali pouze žáci soupeře, kteří vedli o dva góly. Většinu druhého poločasu naši kluci byli lepší a měli spoustu dobrých šancí, které se jim dlouho nedařili proměňovat. Snížení přišlo snad až minutu a půl před koncem. Chvíli na to přišlo vyrovnání. A pár vteřin do konce byl obrat dokonán. Výhrou v posledním utkání 3:2 si vylepšili vzpomínku na tento turnaj. Na domácí půdě se kluci chtěli předvést a zbytečně moc to tahali, snažili se prosadit příliš individuálně.