Lyžařské a snowboardové závody v Karlově pod Pradědem

28.02.2018 08:12

Čtvrtek 22. února 2018 byl ve znamení lyžařských a snowboardových závodů v Karlově pod Pradědem. Naše škola ve spolupráci s Tréninkovým centrem Praděd a Ski areálem Myšák uspořádala v rámci Olympijského festivalu závody pro žáky základních škol okresu Bruntál. 98 závodníků z osmi základních škol se úspěšně popralo s tratí na červené sjezdovce. Počasí nám přálo, lyžaři a snowboarďáci bojovali s nadšením... Závod se vydařil a všichni závodníci mohli vystoupat na olympijské pódium,kde byli odměněni medailí, diplomem a ti nejlepší ještě drobnou cenou.

Děkujeme našim žákům za úspěšnou reprezentaci školy. Nejlépe zajely závody Thaisa Otipková a Anička Provazová,které ve své kategorii vybojovaly krásné 2. místo.