Úspěch žáků v soutěži "Řemeslo má zlaté dno"

09.12.2019 09:42
Ve čtvrtek 5. 12. 2019 se tři žáci naší školy M. Hebnar, P. Gasidlo a J. Marek zúčastnili soutěže Řemeslo má zlaté dno, které pořádá Střední odborná škola v Bruntále pro žáky 9. tříd. Naši žáci obsadili v konkurenci dvanácti družstev vynikající druhé místo.
Soutěžilo se v několika řemeslných disciplínách z oboru zpracování dřeva, kovů, ale i z oboru elektro a topenářství. Žáci si mohli vyzkoušet svoji zručnost a rychlost. Zároveň měli možnost si prohlédnout střední školu, hlavně prostory nově vybudovaných dílen, kovárny a učebny svařování, kde probíhá odborný výcvik. Pro všechny to byla zajímavá zkušenost, která jim snad pomůže vybrat vhodný učební obor.
Rostislav Němec
 
Soutěžilo se v šesti řemeslných disciplínách z oboru zpracování dřeva, kovů, ale i z oboru elektro a topenářství. Žáci si mohli vyzkoušet svoji zručnost a rychlost. Zároveň měli možnost si prohlédnout střední školu, hlavně prostory dílen, kde probíhá odborný výcvik. Myslím si, že pro všechny to byla zajímavá zkušenostVe středu 6. 12. 2017 se tři žáci naší školy A. Krčmárik, O. Procházka a M. Vybíral zúčastnili soutěže Řemeslo má zlaté dno, které pořádá Střední odborná škola v Bruntále pro žáky 9. tříd.
 
Soutěžilo se v šesti řemeslných disciplínách z oboru zpracování dřeva, kovů, ale i z oboru elektro a topenářství. Žáci si mohli vyzkoušet svoji zručnost a rychlost. Zároveň měli možnost si prohlédnout střední školu, hlavně prostory dílen, kde probíhá odborný výcvik. Myslím si, že pro všechny to byla zajímavá zkušenost
 
Jitka Pflugerová
 
Sdílet
 
 
Více zde: