Online vzdělávání - 1. úprava

28.03.2020 17:27

Vážení rodiče a milé děti,

doba uzavření škol se nám nepříjemně prodlužuje. Pro usnadnění domácího vzdělávání se snažíme zvýšit přehlednost zadávaných úkolů.

Na začátek dobrá zpráva, pokud Vám současný způsob zcela vyhovuje, nic se pro Vás nemění!

Jestliže však máte pocit, že systém není zcela přehledný a v zadání jednotlivých úkolů se ztrácíte, prosím věnujte pozornost následujícím řádkům.

 - Od 30. března v každém předmětu na Centrální DB vznikne složka „x.týden od do“  např. 3. týden_30.3. - 5.4.  následovat bude 4. týden_6.4. - 12.4. atd., kde přehledně uvidíte práci na celý týden dopředu, vyjma tří předmětů Aj, Čj a Ma (do těchto budou vkládány pracovní listy stále průběžně během týdne).

- Pro větší přehlednost jsou vytvořeny stránky každého ročníku, na které budou učitelé zaznamenávat datum, předmět a název přidaného učiva.

https://www.iskola.cz/zskarlovice/prvni

https://www.iskola.cz/zskarlovice/druhy

https://www.iskola.cz/zskarlovice/treti

https://www.iskola.cz/zskarlovice/ctvrty

https://www.iskola.cz/zskarlovice/paty

https://www.iskola.cz/zskarlovice/sestka

https://www.iskola.cz/zskarlovice/sedmicka

https://www.iskola.cz/zskarlovice/osmicka

https://www.iskola.cz/zskarlovice/devitka

Aby stránka byla pro Vás přístupná, musíte být na iškolu přihlášeni uživatelským jménem žáka. Jestliže se Vám stránka třídy stále nezobrazuje, postupujte dle následujícího bodu.

- Na hlavní stránce Centrální DB je nově vytvořena složka Návody, ve které pro naše uživatele iškoly chystáme jednoduché návody na nejběžnější pracovní postupy např. Jak se podívat na stránky třídy, jak psát do pdf, jak odeslat mail učitelům z iškoly atd.

Věřím, že výše popsané úpravy budou ku prospěchu domácího vzdělávání.

Rostislav Němec