Jaké bylo vysvědčení

08.02.2013 09:36

Pololetní vysvědčení

Ve čtvrtek 31.1.2013 jsme si rozdali pololetní výpis z vysvědčení. Tady jsou naše postřehy a pocity ze známek, které jsme dostali, jak se vysvědčení líbilo doma a jakou pochvalu jsme za pěkné známky dostali. Někteří dokonce zavzpomínali na své první vysvědčení v první třídě.

 

Tomáš

Chvilku jsme se učili, ale pak paní učitelka rozdala vysvědčení. Já jsem měl z češtiny dvojku jinak samé jedničky. Maminka, tatínek a babička byli spokojeni.

 

Lukáš

Když jsem byl v první třídě, nevěděl jsem, co je to vysvědčení. Zeptal jsem se mojí mamky. Mamka mi řekla, že to je papír, na kterém jsou známky. Měl jsem samé jedničky.

 

Anička

Já jsem dostala samé jedničky. Maminka mě za to vzala na bazén, babička mi dala zmrzlinu a 100 Kč a moje další babička mi dala 50 Kč.

 

Lucka

Když jsem přišla domů, tak měla mamka velkou radost.

 

Maty

V první třídě jsem měl samé jedničky. Rodičům se to líbilo. Dostal jsem nějaké peníze. Potom byly prázdniny. Pak jsem šel po prázdninách do druhé třídy. Ve druhé třídě jsem měl taky samé jedničky. Ve třetí taky samé jedničky.

 

Vendulka

Ve čtvrtek ráno jsem byla velmi nervózní a víte proč? Ten den bylo vysvědčení. Dostala jsem samé jedničky, byla jsem moc šťastná. Mamka s taťkou nás za to vzali do cukrárny.

 

Ondra

Na první vysvědčení jsem se těšil. Tak jsem se těšil, že jsem to nemohl vydržet. Za vysvědčení jsme šli do cukrárny. Měl jsem samé jedničky.

 

Véna

Když jsem nastoupil do první třídy v roce 2011, tak jsem se hrozně těšil na mé vysvědčení a doufal jsem, že budu mít samé jedničky.

 

Simona

Vysvědčení jsme dostávali čtvrtou hodinu. Těšily jsme se – já, Agnes a Lucka. Těšili se i čtvrťáci a páťáci. Já měla dvě trojky, jinak jsem měla samé jedničky.

 

Emma

Byl velký den. Víte proč? Protože se rozdávalo vysvědčení. Jak mě paní učitelka vyvolala, začínalo to překvapení. Myslela jsem si, že dostanu dvojku z angličtiny, ale dostala jsem samé jedničky. Od mamky jsem dostala čokoládu a od taťky zatím nic, ale chtěla bych ho pumpnout o bazén v Bruntále.