Jaké bylo vysvědčení

08.02.2013 09:38

Pololetní vysvědčení

Ve čtvrtek 31.1.2013 jsme si rozdali pololetní výpis z vysvědčení. Tady jsou naše postřehy a pocity ze známek, které jsme dostali, jak se vysvědčení líbilo doma a jakou pochvalu jsme za pěkné známky dostali.

Šimon

Když mi paní učitelka dala vysvědčení, tak jsem se bál, že dostanu nějakou trojku. Nakonec jsem dostal dvojku. Doma jsem napálil mamku, že mám trojku, ale potom jsem se na maminku usmál a řekl, že mám dvojku :-)

Tomáš

Myslel jsem, že z češtiny dostanu dvojku, ale teď jsem rád, že mám samé jednušky. V tu dobu jsem byl nemocný, tak mi maminka musela vysvědčení přinést domů. Byl jsem strašně rád, že mi to zase vyšlo.

Lucka

Byla jsem trochu nervózní, že dostanu jednu trojku a dvě dvojky. Ale ta trojka tam nebyla. A tak jsem byla moc ráda.

Aleš

Já jsem čekal dvě dvojky, z PČ a VV, ale nakonec jsem dostal samé jedničky. Doma jsem nebyl pochválen, protože mamku zajímají spíš známky od bráchy a ještě proto, že ví, že mám vždy samé jedničky. Za odměnu jsme si mohli vybrat obědy na celý týden.

Ondra

Nejdřív jsem se bál, ale jak jsem ho dostal, tak jsem byl překvapen. Jen co jsem přišel domů a ukázal jsem vysvědčení, máma řekla, že jsem si ty jedničky nezasloužil.

Anička

Mé vysvědčení mě překvapilo, myslela jsem si, že dostanu dvě dvojky. Můj pocit byl zvláštní a vůbec nic jsem netušila. Doma jsem od mamky a taťky dostala Lego Friends. Moc se mi líbilo.

Klára

Byla jsem moc ráda, že jsem nedostala žádnou trojku, dostala jsem čtyři dvojky a samé jedničky. Ale ještě musím počkat, co dostanu za vysvědčení, poněvadž mamka a babička byly moc rády, že jsem dostala samé dobré známky. Jsem moc ráda :-D

Vojta

Ahoj, byl jsem velmi šťasten, protože jsem předpokládal horší známky. Ale naštěstí to skončilo samými jedničkami. Bylo vidět, že spolužáci byli také velmi šťastni, ale myslím, že někteří nebyli hodni těchto známek. Po škole jsem z okna zahlédl některé spolužáky a bylo vidět, že jsou velmi veselí ze svých známek. Ačkoliv jsme všichni očekávali úplně jiné známky, dopadlo to velmi dobře.

Šarlota

Než jsem dostala vysvědčení, bála jsem se, že tam budu mít nějakou pětku. Ale naštěstí jsem neměla pětku, jinak bych měla zaracha. O hodně jsem se zlepšila, za vysvědčení jsem dostala kapesné, mamka s taťkou byli nadšení. Vysvědčení nakonec dopadlo dobře.

Denisa

Mamka si myslela, že budu mít špatnou známku. Já jsem cítila, že to bude špatný a nakonec mě mamka pochválila, že mám hezké známky. Dostaly jsme 20 Kč.

Ruda

Než jsme dostali vysvědčení, tak jsme se 3 hodiny učili a nemohl jsem se dočkat. A tak to rychle uteklo. Paní učitelka zamíchala vysvědčení a já jsem byl 10 nebo 8. Ale to je jedno. A hádali jsme, jaké budeme mít známky. A já jsem to uhodl, měl jsem tři dvojky a samé jedničky. Odpoledne jsem si musel jít koupit rukavice, protože v autobuse mi je někdo ukradl. Měl jsem stovku na rukavice, ale ty stály 129 Kč. Měl jsem ještě peníze z kapesného, ale teta Anička mi dala 30 Kč za to, že jsem měl tak pěkné vysvědčení. A tak jsem si šel koupit rukavice na lyžák. A to je vše.