Okresní florbalová liga žáků

16.12.2016 08:20

Ve středu 14. prosince se uskutečnil třetí turnaj v rámci OFLŽ ( https://www.oflz.estranky.cz/ ). Výsledky budou na stránkách ligy teprve doplněny. Turnaje se účastnilo 8 škol. Karlovice na turnaji reprezentovali: David Krystýnek, Kuba Butora, Víťa Matuš, Ruda Polhoš, Ondra Procházka, Pavel Jelínek, Ondra Mohyla, Vašek Návara, Lukáš Folta, Vojta Vikartovský, Vojta Holíček, Broňa Procházka a Adam Pěgřim. Vzal jsem víc kluků než obvykle, aby si jich více zkusilo, trochu jinou hru i atmosféru než na tréninku. Každý dostal svůj prostor na hřišti a všichni odvedli dobrou práci. Ve skupině uhráli remízu 2:2 s Andělskou Horou, další dva zápasy prohráli s Bruntálem – Okružní 2:5. Po poločase byl stav nerozhodný (2:2), ale v závěru se dostal Bruntál do vedení 3:2 a při snaze o vyrovnání se kluci dvakrát nestihli vrátit a inkasovali. Posledním soupeřem ve skupině byly Albrechtice. Tento zápas byl přesně toho druhu, na který je potřeba rychle zapomenout. Kluci se zapomínali v útoku a soupeř chodil ve dvou na jednoho obránce. Brzy prohrávali vysokým rozdílem a zápas nakonec skončil 0:7. Ve skupině skončili o skóre třetí před Andělskou Horou a v boji o pátou příčku se utkali s Břidličnou. Tak jak ve všech předchozích zápasech inkasovali jako první, ale rychle odpověděli. Bohužel do poločasu dostali ještě dvě branky, ale nevzdali se, zabojovali a dokázali srovnat. V závěru měli i šance rozhodnout, to už se nepovedlo. Přišli tedy na řadu samostatné nájezdy, ve kterých  bohužel uspěl soupeř. Naši kluci skončili tedy na 6. místě. Myslím si, že si turnaj užili a o to přece jde.